«Стрічку» перенесено, проте важко уявити, які сили можуть втримати наше бажання зустрітися на дворі Стрічкоткацької тими вихідними, окрім локдауну, що, на щастя, завершився. Ми ж, певна річ, не опиралися цьому бажанню, тому на честь перенесеного фестивалю робимо велику зустріч на фабриці.

Усе як слід: святкове відкриття в суботу ввечері у дворі, потім переходимо на Причал, потім у неділю зранку знову відкриваємо двір і впродовж дня танцюємо на двох локаціях просто неба, кружляємо по території, п'ємо чай у Лада Саду та куштуємо страви Саваж Фуду.

За відкриття заходу та налаштування нашого сприйняття на тонкий лад відповідальні електронний музикант Koloah у колаборації з композитором і трубачем Деннісом Аду, а також дует «Марія та Магдалина» – музично-перформативний проєкт актрис Марусі та Надії, що віщатимуть поетичні меси у супроводі електронної музики від Гоші Потапальского.

За танцмайданчики відповідальні канадець Метью Джонсон (що гратиме лайв), Раду з Румунії, Моллі з Франції з діджей-сетом (до речі, рекомендуємо переглянути відеозарис її чудового лайву з фестивалю Mutek), Omar з Уругваю і любі Каріна, Боря, Женя, Андрій Бамбу, Андрій Шаколін, Рома, Карл і Тимур. А Юра Ліфшиць та Іванна Гавлюк утілюють свої нові ідеї світлом та декораціями. Приєднуйтесь!

Початок: 22 травня о 19:00


Відкриття:
Koloah & Dennis Adu (live)
Maria & Magdalena feat. Gosh (live)

Двір + Причал:
Mathew Johnson live (CA)
Rhadoo (RO)
Molly (FR)
Omar (UY)
Bambu
Borys
Karine
Pahatam
Roman K
Shakolin
Trippsy
Timur Basha

Вхід:

з 19:00 до 22:00 – 400 грн, після 22:00 та впродовж неділі – 600 грн, власникам квитків на «Стрічку» або з квитками попереднього продажу – 400 грн у будь-який час.

Не зволікайте – кількість квитків обмежена.

Предпродаж завершився, побачимось на вході.

Усі питання: [email protected]