Після такої нетанцювальної зими-зимової Масляну гаразд святкувати впродовж, мабуть, двох днів. Двох днів і однієї ночі. Принаймні, ми так залюбки зробимо. Отже, оголошуємо Масляну!

Цього року вона вже схожа на маленький фестиваль: три локації, одинадцять друзів Клоузеру з відусіль (Німеччини, Британії, США, Румунії, України), що гратимуть впродовж десь годин тридцяти+, тисячі млинців з різними начинками, чай, глінтвейн, два святкових опудал, що ми їх спалимо, багаття, теплі зони та все, що треба для святкування, з великого чек-листу. А, ще до нас приїздить ансамбль з Закарпаття, та майстри народних свят, про яких ми розповімо трішки згодом.

Розпочнеться подія 13 березня (в суботу) вдень у Куренях, що зараз стоять у повній розрусі, бо їх повністю оновлюють та реконструюють до весни. І тим цікавіше – так ми зможемо малювати там на стінах і робити будь-які декорації! Потім увечорі все перенесеться у Клоузер, а потім – у неділю вранці – ми вже за традицією переходимо на Причал. На всіх локаціях буде де та чим зігрітися, проте ми все одно радимо запастися теплим одягом. З весною, друзі, та до зустрічі.

***

МАСЛЯНА

13 – 14 березня, Курені, Клоузер, Лєсной Причал

THE GHOST
EVAN BAGGS
PRIKU
DAN ANDREI
ANTHEA
ROUSTAM
SE62
NOIZAR & BORYS
KARINE & SHAKOLIN

Ціни на вхід ми й досі формуємо, бо бюджет декорацій та витрат на утеплення складається на ходу. Зараз доступна невелика партія квитків по 650.

Предпродаж завершився, побачимось на вході.

Усі питання: [email protected]